Poznaj osiedle na gniotku

Apartamenty na Gniotku to nowe osiedle w Mikołowie, które powstaje na granicy z południową częścią Katowic. Jest wieloetapowym przedsięwzięciem, prowadzącym do powstania kameralnego i zamkniętego osiedla, gdzie mieszkańcy będą się czuli swobodnie i bezpiecznie.

Usytuowane na jednym z najwyżej położonych terenów na Śląsku zapewni Państwu wspaniały widok z panoramą rozciągającą się na miasta sąsiadujące. Bliskość terenów zielonych i oddalenie od centrum miasta sprawia, że w sąsiedztwie budynków jest cicho i spokojnie. Atrakcyjna lokalizacja w niedalekiej odległości od DK44 oraz DK81 (tzw. Wiślanki) umożliwia szybki dojazd do pracy, szkoły i przedszkola, a przystanek autobusowy znajdujący się 100m od osiedla wspomaga sprawny transport komunikacją miejską.

nowe mieszkania Mikołów
nowe mieszkania mikołów

Osiedle składa się z  budynków wielorodzinnych, z lokalami mieszkalnymi i usługowymi, oraz z nowego etapu w którym znajdują się budynki w zabudowie szeregowej i budynek jednorodzinny.  

  • Budujemy z najwyższej klasy materiałów budowlanych, dbając jednocześnie o zminimalizowanie przyszłych kosztów energetycznych.
  • Lokale użytkowe przewiduje się pod usługi ochrony zdrowia, sklepy oraz pozostałe nieuciążliwe usługi, co wpłynie korzystnie na potrzeby mieszkańców.
  • Idąc naprzeciw ochronie środowiska przewidzieliśmy nawadnianie terenów zielonych osiedla z własnych zbiorników wody deszczowej

jesteś zainteresowany?

czas na twój nowy dom w mikołowie

zadzwoń do nas: 794 736 827​

lokalizacja osiedla:

Apartamenty na Gniotku

ul. Podleska obok nr 54

43-190 Mikołów 

kontakt

Znajdź nas na naszym fanepage

kontakt

© 2020 PBHU LEKSUS Krystyna König